Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 černý

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem... více informací »
Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 černý
Značka: Möbler
699 Kč
Více informací
Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem...

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem dodává vašemu prostoru nový rozměr. Čtvercový rám Infinity může být volně stojící nebo připevněný na zeď. Jeho elegantní vzhled a elegantní povrchová úprava doplňují originální interiér ve stylu glamour. Pomocí své fantazie kombinujte různé dostupné velikosti a barvy a překrývejte jednu stěnu (rám 10×15 je tenčí než 13×18 a jeden může být mírně pod druhou, když je připevňujete ke zdi, jako když se navzájem dotýkají mýdlové banky). K dispozici v rámečku 10×15 nebo 13×18 a v několika povrchových úpravách (zlatá, černá, chrom), dá Infinity vašemu prostoru vytříbený charakter. Sada obsahuje patku držáku fotografie, našroubovanou a odšroubovanou podle zvoleného režimu prezentace (na zeď nebo na stůl). K překrytí rámečků použijte 2 různé velikosti: 10×15 a 13×18.
Hmotnost: 0,5 kg.
Rozměry balení: 24 x 19 x 4 cm
Výška 29
Hloubka 10
Barva černá
Délka 26
Materiál chrom
Materiál sklo
Barva zlatá

Povedený produkt Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 pořídíte rovnou na našich stránkách umístěný v kategorii obrazy! Vyberte si ještě ostatní zboží z této sekce ve výprodejové akci.

Nový výrobek Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 černý od společnosti s dlouholetou tradicí Möbler najdete aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 699 Kč.