Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 chrom

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem... více informací »
Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 chrom
Značka: Möbler
699 Kč
Více informací
Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem...

Infinity je poutavý fotorámeček, který vznáší vaši fotografii mezi dvěma skleněnými tabulemi a svým obdélníkovým tvarem dodává vašemu prostoru nový rozměr. Čtvercový rám Infinity může být volně stojící nebo připevněný na zeď. Jeho elegantní vzhled a elegantní povrchová úprava doplňují originální interiér ve stylu glamour. Pomocí své fantazie kombinujte různé dostupné velikosti a barvy a překrývejte jednu stěnu (rám 10×15 je tenčí než 13×18 a jeden může být mírně pod druhou, když je připevňujete ke zdi, jako když se navzájem dotýkají mýdlové banky). K dispozici v rámečku 10×15 nebo 13×18 a v několika povrchových úpravách (zlatá, černá, chrom), dá Infinity vašemu prostoru vytříbený charakter. Sada obsahuje patku držáku fotografie, našroubovanou a odšroubovanou podle zvoleného režimu prezentace (na zeď nebo na stůl). K překrytí rámečků použijte 2 různé velikosti: 10×15 a 13×18.
Hmotnost: 0,5 kg.
Rozměry balení: 24 x 19 x 4 cm
Výška 29
Hloubka 10
Barva černá
Délka 26
Materiál chrom
Materiál sklo
Barva zlatá
Tento skvělý produkt Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 chrom jde získat právě tu na našich stránkách ve známé rubrice obrazy! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny! Dodavatel Möbler pro vás vyrábí skvělé produkty

Ve slevě tento výrobek Rámeček na fotografie Infinity Square 5/7 chrom od známého dodavatele Möbler jde pořídit u nás nyní za parádní cenu! Nyní za akční cenu 699 Kč.