Regál Cilyan Z

Regal Cilyan je jedinečný kus nábytku pro moderní a půdní prostory. Knihovna díky kombinaci černého a světlého dubu vypadá... více informací »
Regál Cilyan Z
Značka: Möbler
1 199 Kč
Více informací
Regal Cilyan je jedinečný kus nábytku pro moderní a půdní prostory. Knihovna díky kombinaci černého a světlého dubu vypadá...

Regal Cilyan je jedinečný kus nábytku pro moderní a půdní prostory. Knihovna díky kombinaci černého a světlého dubu vypadá výjimečně lehká a elegantní. Černý nábytkový rám s práškovým nástřikem se vyznačuje vysokou trvanlivostí, odolností proti korozi, vysokou teplotou a mechanickým poškozením, díky čemuž významně zvyšuje funkční a estetické hodnoty nábytku. Dvě police jsou vyrobeny z vysoce kvalitní MDF desky pokryté laminátem imitujícím dřevo, díky čemuž jsou povrchy polic hladké a odolné. Jednoduchou konstrukci podepírají ocelové tyče, které jsou kromě konzolové funkce také zajímavým dekorativním prvkem. Cilyan lze použít jako noční stolek, stojan na boty nebo knihovnu v kanceláři.
Max.nosnost na jedno lůžko: 10 kg
Výška 70
Hloubka 27
Barva černá
Délka 60
Materiál dřevo
Materiál dub
Materiál mdf
Materiál ocel Tento žádaný produkt jde sehnat právě nyní tady u nás ve známé kategorii knihovny! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní kousky z této populární kategorie snadno online!

Tento diskontní kus Regál Cilyan Z od odblíbeného výrobce Möbler můžete koupit právě nyní za báječnou cenu! Ve skvělé akci za 1 199 Kč.