Royal 60 Black Mat umyvadlo na desku

Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo, které se vyznačuje mimořádnou funkčností. Byl vyroben ze 100% vysoce kvalitní... více informací »
Royal 60 Black Mat umyvadlo na desku
Značka: Möbler
2 799 Kč
Více informací
Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo, které se vyznačuje mimořádnou funkčností. Byl vyroben ze 100% vysoce kvalitní...

Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo, které se vyznačuje mimořádnou funkčností. Byl vyroben ze 100% vysoce kvalitní sanitární keramiky, což zaručuje dlouholetou životnost.

Výrobek je velmi odolný vůči nečistotám a poškrábání a další výhodou je snadné udržování celkové čistoty díky jeho neobvyklému tvaru. Jednoduchý tvar dokonale vyplní každý prostor koupelny a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru.

Umyvadlo se hodí jak do moderních koupelen, tak do klasických a retro koupelen.

Velmi oblíbený produkt pořídíte snadno tady na našem webu umístěný v kategorii umyvadla! Nyní najdete jiné výrobky z této oblíbené rubriky za příznivou cenu! Přední výrobce Möbler pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky . To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další kvalitní zboží od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Royal 60 Black Mat umyvadlo na desku od výrobce s dlouholetou historií Möbler pohodlně získáte zrovna dneska ve výhodné akci! Aktuálně za super cenu 2 799 Kč.