Sada 3 kontejnerů Potsy černá/zlatá

Sada Potsy je dokonalým organizérem a květináčem. Sada se skládá ze tří černých keramických nádob. Kontejnery byly umístěny... více informací »
Sada 3 kontejnerů Potsy černá/zlatá
Značka: Möbler
1 199 Kč
Více informací
Sada Potsy je dokonalým organizérem a květináčem. Sada se skládá ze tří černých keramických nádob. Kontejnery byly umístěny...

Sada Potsy je dokonalým organizérem a květináčem. Sada se skládá ze tří černých keramických nádob. Kontejnery byly umístěny na kovových stojanech. Stojany byly ohnuty, aby nepoškrábaly povrch, na kterém stojí. Kontejnery lze volně sklopit. Potsy lze použít jako organizér na stůl, květináče nebo dokonce na servírování občerstvení.
Hmotnost: 1,6 kg.
Rozměry balení: 16 cm x 16 cm x 30 cm
Výška 10
Hloubka 15
Barva černá
Délka 10
Materiál keramika
Materiál kov
Barva zlatá
Kvalitní výrobek Sada 3 kontejnerů Potsy černá/zlatá najdete bez problémů tu na našem webu v sekci obrazy! Pořiďte si ještě podobné výrobky z této oblíbené sekce za parádní cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Sada 3 kontejnerů Potsy černá/zlatá pocházející od značky Möbler můžete sehnat zrovna dneska ve výhodné akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 199 Kč.