Sada 3 stolků Picotin

Tato jedinečná sada tří stolů byla vytvořena pro lidi, kteří oceňují přírodní materiály ve stylové podobě. Stoly obsažené... více informací »
Sada 3 stolků Picotin
Značka: Möbler
2 599 Kč
Více informací
Tato jedinečná sada tří stolů byla vytvořena pro lidi, kteří oceňují přírodní materiály ve stylové podobě. Stoly obsažené...

Tato jedinečná sada tří stolů byla vytvořena pro lidi, kteří oceňují přírodní materiály ve stylové podobě. Stoly obsažené v sadě jsou zcela vyrobeny z nejkvalitnějšího kovu, tj. Materiálu, který zajistí jejich vysokou odolnost a přírodní ratan. Kombinace těchto dvou materiálů zaručuje odolnost proti mechanickému poškození. Nábytek se skládá z tkaných kulatých desek stolu připevněných na kovových základnách. Rozměry stolu: 40x51x40 cm 36x43x36 cm 32×33,5×32 cm
Rozměry balení 40x40x52 cm
Hmotnost: 4 kg
Výška 52
Hloubka 40
Délka 40
Materiál kov
Materiál ratan

Tento kvalitní a levný produkt Sada 3 stolků Picotin je k sehnání mimo jiné tady na webu zařazený v kategorii konferenční stolky! Najděte si akční zboží z této známé sekce za výborné peníze! Věhlasný dodavatel Möbler vám může poskytnout špičkové produkty To však není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další prověřené zboží od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní produkt Sada 3 stolků Picotin od společnosti s úžasnou pověstí Möbler jde sehnat v aktuální nabídce za extra cenu! Cena od 2 599 Kč.