Skříňka noční Crane šedá

Noční stolek je kus nábytku, který je nejen funkčním doplňkem uspořádání ložnice, ale také slouží jako dekorace. Kombinace... více informací »
Skříňka noční Crane šedá
Značka: Möbler
1 699 Kč
Více informací
Noční stolek je kus nábytku, který je nejen funkčním doplňkem uspořádání ložnice, ale také slouží jako dekorace. Kombinace...

Noční stolek je kus nábytku, který je nejen funkčním doplňkem uspořádání ložnice, ale také slouží jako dekorace. Kombinace šedého a přírodního borového dřeva je charakteristická pro půdní interiéry. Jednoduchý tvar těla, vyrobený z laminované desky s hranou z PVC, je založen na minimalistické dřevěné konstrukci pokryté matným lakem. Skříňka má prostornou zásuvku. Skříň je stohovatelná
Rozměry balení 36,5 x 10 x 50 cm
Hmotnost: 7,1 kg
Max. zatížení: 20 kg
Výška 45
Hloubka 35
Barva šedá
Délka 44
Materiál borovice
Materiál dřevo
Materiál PVC
Barva matná
Tento levný výrobek Skříňka noční Crane šedá pořídíte jednoduše tady na našich stránkách v rubrice noční stolky. Nyní můžete najít kvalitní produkty z této populární sekce za rozumné peníze! Přední značka Möbler dlouhodobě nabízí velmi kvalitní zboží. Nové kousky každý den!

Tento žádaný produkt Skříňka noční Crane šedá od spolehlivé značky Möbler dostanete u nás teď za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 1 699 Kč.