Sprchový set Lungo Black s termostatem

Unikátní výrobek Sprchový set Lungo Black s termostatem od přední značky Möbler lze koupit momentálně na webu až neuvěřitelně levně. V současnosti za 7 028 Kč.
Sprchový set  Lungo Black s termostatem
Značka: Möbler
7 028 Dostupnost: není skladem
Více informací

Popis produktu

Sprchová souprava byla navržena s ohledem na pohodlí a funkčnost. Rameno sprchové soupravy je plynule výškově nastavitelné, takže si můžete snadno nastavit výšku dešťové sprchy podle svých potřeb. Při výrobě našich termostatů jsme použili špičkové a nejlepší technologie, abychom zaručili maximální bezpečnost a pohodlí při každodenním používání. Moderní a jedinečný design a vysoká kvalita použitých materiálů zajišťují odolnost a spolehlivost po mnoho let.

Nabízená termostatická sprchová souprava Rea Lungo Black je prvotřídní zařízení, které splňuje očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Konstrukce byla vyrobena z mosazi a ABS plastu, což znamená dlouhou životnost a odolnost vůči nepříznivým vlivům. Sprchová souprava je vybavena termostatem, který reguluje teplotu vody a zabraňuje náhodnému opaření. Trysky jsou navíc vybaveny systémem Anti-Calc, díky kterému se v nich nehromadí vodní kámen.

Pokyny