Stolek/koš Wire černý/dřevo

Drátěný koš je dokonalou dekorací do interiéru v průmyslovém stylu. Koš je ideální pro skladování, ale může být také... více informací »
Stolek/koš Wire černý/dřevo
Značka: Möbler
699 Kč
Více informací
Drátěný koš je dokonalou dekorací do interiéru v průmyslovém stylu. Koš je ideální pro skladování, ale může být také...

Drátěný koš je dokonalou dekorací do interiéru v průmyslovém stylu. Koš je ideální pro skladování, ale může být také konferenčním stolkem. Jeho kulatý vrchol dokonale zapadá do černě lakované základny. Vrch koše je vyroben z MDF desky zdobené dýhou. Geometrické vzory na desce stolu připomínají styl art deco. Podstavec koše je také neobvyklý, byl vyroben z mnoha prvků, které se protínají a tvoří „cikcaky“. Drát je perfektní stůl do obývacího pokoje nebo haly.
Hmotnost koše: 1,9 kg
Max.ks v kartonu: 6
Rozměry kartonu: 40,5 cm x 40,5 cm x 86 cm
Výška 40
Hloubka 38,5
Barva černá
Délka 38,5
Materiál dřevo
Materiál dýha
Materiál mdf
Materiál lak Kvalitní kousek Stolek/koš Wire černý/dřevo je k dostání lehce na našem webu ve známé sekci barové stolky. Nyní si můžete pořídit ostatní kousky z této známé rubriky snadno online. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce Möbler pro své zákazníky poskytuje top zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Stolek/koš Wire černý/dřevo od značky Möbler máte možnost koupit právě zde za báječnou cenu. Zrovna nyní za cenu 699 Kč.