Stolek kulatý CROSS sklo/černý

Kulatý stůl Cross je vyroben z černě lakovaného kovu a průhledného tvrzeného skla, které je horní plochou. Stůl bude dokonalý v... více informací »
Stolek kulatý CROSS sklo/černý
Značka: Möbler
1 499 Kč
Více informací
Kulatý stůl Cross je vyroben z černě lakovaného kovu a průhledného tvrzeného skla, které je horní plochou. Stůl bude dokonalý v...

Kulatý stůl Cross je vyroben z černě lakovaného kovu a průhledného tvrzeného skla, které je horní plochou. Stůl bude dokonalý v průmyslových, podkrovních a moderních interiérech, které přinášejí eleganci a styl. Stolek vyžaduje montáž., maximální zatížení je 30 kg, není vhodný pro venkovní použití. Funguje v komerčních, kancelářských, hotelových a domácích prostorech.
Výška 45
Hloubka 55
Barva černá
Délka 55
Materiál kov
Materiál sklo


Nový kus Stolek kulatý CROSS sklo/černý máte možnost získat bezstarostně na našich stránkách umístěný v kategorii konferenční stolky! Pořiďte si akční produkty z této populární sekce za skvělou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Stolek kulatý CROSS sklo/černý od známé společnosti Möbler dostanete bezpečně online za parádní cenu. Za bezkonkureční cenu 1 499 Kč.