Stolička Pemba Intesi

Stolička Pemba zaujme minimalistickým tvarem a mimořádně stylovou kombinací dřeva a kovu. Vypadají skvěle, když jsou umístěny... více informací »
Stolička Pemba Intesi
Značka: Möbler
1 199 Kč
Více informací
Stolička Pemba zaujme minimalistickým tvarem a mimořádně stylovou kombinací dřeva a kovu. Vypadají skvěle, když jsou umístěny...

Stolička Pemba zaujme minimalistickým tvarem a mimořádně stylovou kombinací dřeva a kovu. Vypadají skvěle, když jsou umístěny vedle pohovky nebo křesla. Jeho průmyslový charakter zapadá do půdních prostor, plný prostoru – zakončený cihlovými nebo betonovými zdmi a jedinečným nábytkem a předměty. Aby se zvýraznila přírodní krása, je sedadlo naolejované, odkryje nádoby a celé to impregnuje. Taburet lze použít nejen jako sedačku, ale také jako opěrku nohou nebo stůl u postele.
Výška 40
Hloubka 33
Barva cihlová
Délka 33
Materiál beton
Materiál dřevo
Materiál kov
Ve slevě tento produkt Stolička Pemba Intesi lze sehnat zrovna tu na našich stránkách umístěný v rubrice stoličky. Nyní si můžete vybrat zlevněné zboží z této oblíbené rubriky ve slevě! Populární dodavatel Möbler pro vás vyrábí velmi kvalitní produkty. Udělejte si radost.

Unikátní a oblíbený výrobek Stolička Pemba Intesi od kvalitní značky Möbler máte možnost sehnat zrovna trvale výhodně! Cena již od 1 199 Kč.