Stolmex Předsíň 1 levá 103,5/190/40,5 :

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou na boty a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska... více informací »
Stolmex Předsíň 1 levá  103
Značka: Stolmex
4 572 Kč
Více informací
Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou na boty a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska...

Uspořádání: předsíň disponuje věšákem, poličkami, skříňkou na boty a zrcadlem, ve skříni je šatní tyč Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Výrobce Stolmex
Barva orech
Sektor Nesektorový
Výška 190 cm
Hloubka 40,5 cm
Šířka 103,5 cm


Žádaný produkt získáte bez obtíží na stránkách v oblíbené kategorii předsíňové stěny! Máme pro vás ještě jiné kousky z této populární sekce za extra cenu! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další zboží od výrobce Stolmex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Stolmex pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty.

Vysoce kvalitní produkt Stolmex Předsíň 1 levá 103,5/190/40,5 : od top značky Stolmex snadno můžete najít právě teď v naší nabídce v bezva akci! V akci za 4 572 Kč.