Taburet Intesi Falba růžový

Růžový taburet Intesi Falba je elegantní a elegantní v malém kusu nábytku. Ozdobné prošívání na boku dodává gauči půvab a... více informací »
Taburet Intesi Falba růžový
Značka: Möbler
1 199 Kč
Více informací
Růžový taburet Intesi Falba je elegantní a elegantní v malém kusu nábytku. Ozdobné prošívání na boku dodává gauči půvab a...

Růžový taburet Intesi Falba je elegantní a elegantní v malém kusu nábytku. Ozdobné prošívání na boku dodává gauči půvab a třídu a měkká výplň zaručuje pohodlné používání. Výrobek má praktický úložný prostor, do kterého můžete umístit různé předměty, od textilií, jako jsou deky, až po dětské hračky. Měkká látka krásně harmonizuje s jemnou růžovou a vytváří módní kombinaci. Pouffe se perfektně hodí do okouzlujících i klasických interiérů, vše záleží na vašem uspořádání a kreativitě.
Výška 41
Hloubka 34
Barva růžová
Délka 34
Materiál textilie

Tento zlevněný výrobek Taburet Intesi Falba růžový máte možnost sehnat právě tady a teď na našem webu ve známé sekci taburety. Nyní najdete ostatní kousky z této známé rubriky jednoduše online! Oblíbený výrobce Möbler poskytuje vysoce kvalitní výrobky Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem více kousků od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kus Taburet Intesi Falba růžový od výrobce Möbler snadno získáte právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci. Výhodně za 1 199 Kč.