Taburet Izbit Velvet světle šedý

Kabelka Izbit je nadčasový a multifunkční kus nábytku, který doplní interiér v moderním nebo půvabném stylu. Zajímavé pouzdro... více informací »
Taburet Izbit Velvet světle šedý
Značka: Möbler
1 699 Kč
Více informací
Kabelka Izbit je nadčasový a multifunkční kus nábytku, který doplní interiér v moderním nebo půvabném stylu. Zajímavé pouzdro...

Kabelka Izbit je nadčasový a multifunkční kus nábytku, který doplní interiér v moderním nebo půvabném stylu. Zajímavé pouzdro Izbit může být nejen dalším sedadlem, ale také dokonalou opěrkou nohou. Na čtyřech kovových nohách v módní růžové barvě zlata spočívá obyčejná kostka ve tvaru pouzdra. Měkká sametová tkanina pouzdra s nepravidelnou strukturou činí taburet nejen pohodlným sedadlem, ale také ozdobou místnosti.
Rozměry kartonu: 40x42x40 cm Max.ks. 1
Hmotnost: 3,9 kg
Výška 42,5
Hloubka 35
Barva šedá
Délka 35
Materiál kov
Materiál samet
Materiál textilie
Barva zlatá
Kvalitní a oblíbený produkt Taburet Izbit Velvet světle šedý je k získání lehce tady na stránkách ve známé sekci taburety. Nyní pořídíte akční kousky ve zmiňované kategorii za výborné peníze. Významný dodavatel Möbler představuje špičkové výrobky Přesvědčte se!

Nejprodávanější výrobek Taburet Izbit Velvet světle šedý od značky s dlouholetou historií Möbler snadno můžete najít momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Teď v akci 1 699 Kč.