Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bílé

Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bíléPředstavujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo Sami Gold... více informací »
Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bílé
Značka: Möbler
3 899 Kč
Více informací
Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bíléPředstavujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo Sami Gold...

Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bílé

Představujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo Sami Gold White. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Umyvadlo je určeno k montáži na pracovní desku nebo na skřínku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí a barva po mnoha letech nezmizí.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: zlatá/bílá
Délka umyvadla: 360 mm
Šířka umyvadla: 360 mm
Výška umyvadla: 120 mm
Hloubka umyvadla: 100 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců


Výška 12
Hloubka 10
Barva bílá
Délka 36
Materiál keramika
Barva zlatá


Tento velmi oblíbený výrobek Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bílé jde sehnat přímo tady a teď na našich stránkách v sekci umyvadla! Připravili jsme parádní zboží z této populární kategorie z pohodlí domova! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na více kousků od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bílé originál od výrobce Möbler máte možnost najít momentálně za báječnou cenu! Nyní lze objednat jen za 3 899 Kč.