Umyvadlo na desku Rosa

Sněhově bílé umyvadlo s jedinečným moderním vzhledem. Tvar mísy s dalším prostorem pro mixér je dokonalou kombinací pěkného... více informací »
Umyvadlo na desku  Rosa
Značka: Möbler
1 399 Kč
Více informací
Sněhově bílé umyvadlo s jedinečným moderním vzhledem. Tvar mísy s dalším prostorem pro mixér je dokonalou kombinací pěkného...

Sněhově bílé umyvadlo s jedinečným moderním vzhledem. Tvar mísy s dalším prostorem pro mixér je dokonalou kombinací pěkného vzhledu a vysoké použitelnosti. Na rozdíl od jiných umyvadel na desku ve tvaru mísy je umyvadlo Rea Rosa vyvýšené a má poličku s otvorem pro baterii. Díky tomu je umyvadlo velmi užitečné a praktické.

CAD

Velmi žádaný kousek najdete jednoduše tu zařazený v sekci umyvadla! Mrkněte na vyjímečné kousky ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Möbler vám poskytuje vynikající výrobky. za mimořádně nízkou cenu. Vždyť to vidíte sami.

Tento designový produkt Umyvadlo na desku Rosa od dodavatele s dlouholetou historií Möbler jednoduše naleznete zrovna za parádní cenu. Nyní za akční cenu 1 399 Kč.