Věšák 5 držáků ořech/ zlatý Flip

Věšák na kabáty Umbra Flip je pevná, pevně konstruovaná tyč s pěti zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a... více informací »
Věšák 5 držáků ořech/ zlatý Flip
Značka: Möbler
599 Kč
Více informací
Věšák na kabáty Umbra Flip je pevná, pevně konstruovaná tyč s pěti zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a...

Věšák na kabáty Umbra Flip je pevná, pevně konstruovaná tyč s pěti zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a jasanového dřeva. Pokud háček není potřeba, můžete jej jedním pohybem složit. Nenechte se však zmást kompaktním designem, protože Flip pojme překvapivě velké množství předmětů, takže je ideálním místem pro zavěšení kabátů, šátků, kabelek a dalších věcí pro vás, vaši rodinu a hosty. Díky svému elegantnímu profilu a skrytému montážnímu hardwaru se Flip bezproblémově připevní na prakticky jakoukoli zeď a nabízí styl, který vypadá skvěle v každé chodbě.
Maximální zatížení 2,3 kg na hák.
Počet kusů v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 8 cm x 4 cm x 58 cm
Výška 7
Hloubka 3
Barva zlatá
Délka 51
Materiál dřevo
Materiál jasan
Materiál ořech
Materiál plast Vysoce kvalitní výrobek Věšák 5 držáků ořech/ zlatý získáte bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci věšáky! Nyní si můžete koupit skvělé kusy z naší kategorie ve výprodejové akci! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Möbler prodává skvělé zboží A to je teprve začátek.

Oblíbený a kvalitní produkt Věšák 5 držáků ořech/ zlatý Flip originál od výrobce Möbler jednoduše naleznete teď za výhodnou cenu! Výhodně za super cenu 599 Kč.