Věšák 5 držáků šedý Flip

Šedý věšák na oblečení Umbra Flip je masivní, pevně konstruovaná tyč s pěti zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z... více informací »
Věšák 5 držáků šedý Flip
Značka: Möbler
599 Kč
Více informací
Šedý věšák na oblečení Umbra Flip je masivní, pevně konstruovaná tyč s pěti zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z...

Šedý věšák na oblečení Umbra Flip je masivní, pevně konstruovaná tyč s pěti zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a jasanového dřeva. Pokud háček není potřeba, můžete jej jedním pohybem složit. Nenechte se však zmást kompaktním designem, protože Flip pojme překvapivě velké množství předmětů, takže je ideálním místem pro zavěšení kabátů, šátků, kabelek a dalších věcí pro vás, vaši rodinu a hosty. Díky svému elegantnímu profilu a skrytému montážnímu hardwaru se Flip bezproblémově připevní na prakticky jakoukoli zeď a nabízí styl, který vypadá skvěle v každé chodbě.
Maximální zatížení 2,3 kg na hák.
Počet kusů v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 8 cm x 4 cm x 58 cm
Výška 7
Hloubka 3
Barva šedá
Délka 51
Materiál dřevo
Materiál jasan
Materiál plast
Barva zlatá Velmi oblíbený kousek Věšák 5 držáků šedý Flip je k získání snadno tu v rubrice věšáky! Mrkněte na skvělé produkty z naší rubriky z pohodlí domova! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další skvělé kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Möbler poskytuje vynikající zboží Přesvědčte se.

Kvalitní a levný výrobek Věšák 5 držáků šedý Flip od známého předního výrobce Möbler pohodlně pořídíte zde teď právě skutečně výhodně. Akční cena 599 Kč.