Věšák 8 držáků ořech/zlatý Flip

Umbra Flip ořechový věšák na oblečení je pevný, pevně vyrobený pás s osmi zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a... více informací »
Věšák 8 držáků ořech/zlatý Flip
Značka: Möbler
1 099 Kč
Více informací
Umbra Flip ořechový věšák na oblečení je pevný, pevně vyrobený pás s osmi zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a...

Umbra Flip ořechový věšák na oblečení je pevný, pevně vyrobený pás s osmi zlatými zatahovacími háčky. Byl vyroben z plastu a jasanového dřeva. Pokud háček není potřeba, můžete jej jedním pohybem složit. Nenechte se však zmást kompaktním designem, protože Flip pojme překvapivě velké množství předmětů, takže je ideálním místem pro zavěšení kabátů, šátků, kabelek a dalších věcí pro vás, vaši rodinu a hosty. Díky svému elegantnímu profilu a skrytému montážnímu hardwaru se Flip bezproblémově připevní na prakticky jakoukoli zeď a nabízí styl, který vypadá skvěle v každé chodbě.
Maximální zatížení 2,3 kg na hák.
Počet kusů v kartonu: 1
Rozměry kartonu: 8 cm x 4 cm x 85 cm
Výška 6
Hloubka 3
Barva zlatá
Délka 81
Materiál dřevo
Materiál jasan
Materiál ořech
Materiál plast Super produkt Věšák 8 držáků ořech/zlatý máte možnost získat taky na stránkách v oblíbené sekci věšáky! Mrkněte na ostatní produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny!

Žádaný produkt Věšák 8 držáků ořech/zlatý Flip od společnosti s výborným jménem Möbler snadno můžete najít právě dnes za extra cenu. Momentálně v akci za 1 099 Kč.