Věšák Digits

Digits je nejen funkční závěs pro halu, ale může také fungovat jako závěs v koupelně. Kovový věšák s ozdobnými dřevěnými... více informací »
Věšák Digits
Značka: Möbler
399 Kč
Více informací
Digits je nejen funkční závěs pro halu, ale může také fungovat jako závěs v koupelně. Kovový věšák s ozdobnými dřevěnými...

Digits je nejen funkční závěs pro halu, ale může také fungovat jako závěs v koupelně. Kovový věšák s ozdobnými dřevěnými čísly jistě okouzlí všechny, kteří ocení kombinaci funkčnosti a stylu. Díky pozornosti věnované detailům a pečlivému zpracování vypadá celá věc esteticky a velmi efektivně. Je to nejen užitečný předmět, ale také krásná nástěnná dekorace v hale nebo ložnici. Pět vyčnívajících háčků bylo vytvořeno takovým způsobem, že je lze snadno zavěsit na oba malé prvky, např. Klíče, a o něco větší a těžší, např. Na svrchní oděv. Výrobek je vyroben z kovu v černé barvě, s práškovým nástřikem a dřevěných čísel v přírodní barvě. Věšák doplní aranžmá v rustikálním nebo skandinávském stylu.
Výška 16
Hloubka 5
Barva černá
Délka 42
Materiál dřevo
Materiál kov

Kvalitní produkt Věšák Digits je k sehnání lehce tu na našem webu zařazený v sekci věšáky! Podívejte se na ostatní zboží z této rubriky za super ceny. Máme toho více, máme v nabídce další prověřené zboží od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Věšák Digits od dodavatele se skvělou pověstí Möbler můžete pořídit již dnes skutečně výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 399 Kč.