Věšák Vinson II bílý

Věšák Vinson II je vyroben z černě lakovaného kovu. Věšák se skládá ze šesti úchytů, na které můžeme pověsit bundy nebo... více informací »
Věšák Vinson II bílý
Značka: Möbler
2 899 Kč
Více informací
Věšák Vinson II je vyroben z černě lakovaného kovu. Věšák se skládá ze šesti úchytů, na které můžeme pověsit bundy nebo...

Věšák Vinson II je vyroben z černě lakovaného kovu. Věšák se skládá ze šesti úchytů, na které můžeme pověsit bundy nebo tašky. Jedna rukojeť vydrží zatížení až 6 kg. Pod rukojetí je držák na deštník. Díky umístění malé kovové nádoby pod ním se voda z deštníku nerozlévá po podlaze, ale zůstává na místě k tomu určeném.
Hmotnost: 10,6 kg.
Rozměry kartonu: 7 cm x 166 cm x 29 cm


Zcela unikátní produkt Věšák Vinson II bílý lze sehnat ještě tu na stránkách umístěný v kategorii věšáky! Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! U zákazníků oblíbená značka Möbler dlouhodobě prodává vysoce kvalitní výrobky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Vždyť to vidíte sami!

Ve slevě tento produkt Věšák Vinson II bílý od značky se skvělou pověstí Möbler seženete právě teď u nás pořád výhodně. Výhodně za 2 899 Kč.