Židle barová DIMA melange šedý/wood

Barový stolek Dima Melange Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo je... více informací »
Židle barová DIMA melange šedý/wood
Značka: Möbler
3 699 Kč
Více informací
Barový stolek Dima Melange Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo je...

Barový stolek Dima Melange Grey je nábytek, který se osvědčí v domácí kuchyni, ale také v hotelové hale nebo baru. Sedadlo je čalouněné melanžovou látkou v barvě šedé. Základ je vyrobený z kaučukového dřeva.
Výška 111.5
Hloubka 55
Barva šedá
Délka 48.5
Materiál dřevo
Materiál kaučuk
Materiál látka
Tento exkluzivní produkt máte možnost pořídit ještě tady na stránkách v sekci barové židle! Nyní můžete získat ostatní kousky z této rubriky v bezva akci! To však není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další produkty od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Möbler vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky.

Tento skvělý kus Židle barová DIMA melange šedý/wood od oblíbené značky Möbler pohodlně seženete u nás nyní za outletovou cenu. Pouze nyní za 3 699 Kč.