Židle Bianca šedá

Židle Bianca je vyrobena z dubového oleje a čalouněného sedadla a opěradla. Židle je čalouněna odolnou látkou Linate grey A09.... více informací »
Židle Bianca šedá
Značka: Möbler
5 099 Kč
Více informací
Židle Bianca je vyrobena z dubového oleje a čalouněného sedadla a opěradla. Židle je čalouněna odolnou látkou Linate grey A09....

Židle Bianca je vyrobena z dubového oleje a čalouněného sedadla a opěradla. Židle je čalouněna odolnou látkou Linate grey A09. Křeslo je ideální pro restauraci, domácí jídelnu nebo dětský pokoj. Díky jednoduché formě a použití dřeva při realizaci projektu bude židle vypadat skvěle v každém interiéru. Díky použití měkkého sedadla je
hmotnost židle pouze 8 kg.
Maximální zatížení: 120 kg.
Maximální počet položek v kartonu: 2
Rozměry kartonu: 77,8 cm x 106,2 cm x 48,8 cm
Výška sedáku: 50 cm
Šířka sedáku: 47 cm
Hloubka sedáku: 44 cm
Výška 104
Hloubka 63
Barva šedá
Délka 47
Materiál dřevo
Materiál dub
Materiál textilie
Výška sedu 50 Tento diskontní produkt lze sehnat rovněž na stránkách umístěný v rubrice židle. Podívejte se na oblíbené produkty z naší rubriky ve výhodné akci. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Möbler má ve stále nabídkce špičkové produkty.

Akční a ve slevě produkt Židle Bianca šedá od známé společnosti Möbler snadno naleznete aktuálně na webu za parádní cenu. Akční ceny od 5 099 Kč.