Židle Glad béžová

Židle Glad je moderní židle pro každý interiér. Její odolné béžové sedadlo z polypropylenu bylo dokonale profilováno pro... více informací »
Židle Glad béžová
Značka: Möbler
2 299 Kč
Více informací
Židle Glad je moderní židle pro každý interiér. Její odolné béžové sedadlo z polypropylenu bylo dokonale profilováno pro...

Židle Glad je moderní židle pro každý interiér. Její odolné béžové sedadlo z polypropylenu bylo dokonale profilováno pro pohodlí uživatelů. Opěradlo a loketní opěrky tvoří celek. Základem židle jsou nohy ve tvaru obráceného písmene „U“. Nohy židle byly vyrobeny ze zakřivené dýhy. Sedák a nohy jsou spojeny černým plastovým prvkem. Židle vyžaduje jednoduchou montáž spočívající v našroubování nohou k základně. Max. zatížení židle: 120 kg
Výška 80
Hloubka 55
Barva černá
Délka 56
Materiál dýha
Materiál plast
Materiál polypropylen
Barva béžová
Tento nejprodávanější produkt Židle Glad béžová jde pořídit bez obtíží tady na stránkách v kategorii židle! Nyní můžete získat kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Diskontní kus Židle Glad béžová od dodavatele kvalitních produktů Möbler můžete koupit právě teď v naší nabídce za rozumné peníze! Akční cena od 2 299 Kč.