Židle JUNIORP016 bílá,dřevěné nohy

Dětská verze oblíbené židle, která se vyznačuje skvělou ergonomií, lehkou konstrukcí a nevelkými rozměry. Dřevěné podnoží... více informací »
Židle JUNIORP016 bílá
Značka: Möbler
999 Kč
Více informací
Dětská verze oblíbené židle, která se vyznačuje skvělou ergonomií, lehkou konstrukcí a nevelkými rozměry. Dřevěné podnoží...

Dětská verze oblíbené židle, která se vyznačuje skvělou ergonomií, lehkou konstrukcí a nevelkými rozměry. Dřevěné podnoží dává židli nadčasový a luxusní vzhled. Ideální řešení pro ty, kteří ocení funkčnost a pohodlí, stejně jako moderní design. Dostupná je rovněž verze s podnožím z chromu.
Výška 56
Hloubka 28
Barva bílá
Délka 31
Materiál dřevo
Cena nejlevnější
Výška sedu 33
Kvalitní a oblíbený výrobek Židle JUNIORP016 bílá,dřevěné nohy můžete nakoupit nyní tady na stránkách ve známé kategorii dětské stoly a židle. Podívejte se na ještě jiné zboží z naší rubriky za výhodnou cenu. Přední dodavatel Möbler dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Židle JUNIORP016 bílá,dřevěné nohy od společnosti s úžasnou pověstí Möbler lze nakoupit zrovna dnes výhodně. K sehnání zrovna v akci za 999 Kč.