Židle JUNIORP016 červená, drevěné nohy

Dětská verze oblíbené židle, která se vyznačuje skvělou ergonomií, lehkou konstrukcí a nevelkými rozměry. Dřevěné podnoží... více informací »
Židle JUNIORP016 červená
Značka: Möbler
999 Kč
Více informací
Dětská verze oblíbené židle, která se vyznačuje skvělou ergonomií, lehkou konstrukcí a nevelkými rozměry. Dřevěné podnoží...

Dětská verze oblíbené židle, která se vyznačuje skvělou ergonomií, lehkou konstrukcí a nevelkými rozměry. Dřevěné podnoží dává židli nadčasový a luxusní vzhled. Ideální řešení pro ty, kteří ocení funkčnost a pohodlí, stejně jako moderní design. Dostupná je rovněž verze s podnožím z chromu.
Výška 56
Hloubka 28
Barva červená
Délka 31
Materiál dřevo
Cena nejlevnější
Výška sedu 33
Tento vynikající produkt Židle JUNIORP016 červená, drevěné lze nakoupit v pohodě tady a teď na našem webu v populární sekci dětské stoly a židle! Pořiďte si parádní produkty z této populární rubriky za super peníze! U zákazníků oblíbená značka Möbler pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní zboží Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Židle JUNIORP016 červená, drevěné nohy od dodavatele s dlouholetou historií Möbler jednoduše pořídíte u nás právě za extra cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 999 Kč.