Židle Lincoln dub walnut

Křeslo Lincoln je velmi elegantní a stylová dubová židle, která dodá výrazu každému interiéru. Teplý ořechový odstín dřeva... více informací »
Židle Lincoln dub walnut
Značka: Möbler
5 699 Kč
Více informací
Křeslo Lincoln je velmi elegantní a stylová dubová židle, která dodá výrazu každému interiéru. Teplý ořechový odstín dřeva...

Křeslo Lincoln je velmi elegantní a stylová dubová židle, která dodá výrazu každému interiéru. Teplý ořechový odstín dřeva bude zajímavým doplňkem klasických interiérů. Stylová židle Lincoln je vyrobena z masivního dubu a překližky. Profilované sedadlo s mírným vybráním je navrženo tak, aby se jeho uživatel cítil pohodlně. Spojené opěradlo a područky jsou vyrobeny z jednoho kusu profilované překližky. Navíc v místě, kde se nohy židle setkávají, je vyztužena malým ohnutým kouskem překližky. Toto řešení zaručuje elegantní zakončení spojení nohou se sedačkou a současně má lokty uživatele stabilní oporu. Zadní nohy židle se mírně nakloní, což židli dává zajímavý tvar.
Šířka sedáku: 45 cm
Hloubka sedáku: 37 cm
Tloušťka nohou: 4,5 cm
Výška loketní opěrky 23 cm
Rozměry kartonu: 61x50x79 cm
Max.počet položek v krabici: 1
Výška 75
Hloubka 51
Délka 54
Materiál dřevo
Materiál dub
Materiál ořech
Materiál překližka
Výška sedu 46

Velmi žádaný kus Židle Lincoln dub walnut od výrobce se zárukou kvality Möbler můžete sehnat v naší aktuální nabídce extra výhodně. Ceny již od 5 699 Kč.