Židle P016V PP tmavě růžová/bílá

Židle P016V přitahuje spojením polypropylenového sedadla s originálním bukovým základem umožňuje vytvářet dohromady perfektní... více informací »
Židle P016V PP tmavě růžová/bílá
Značka: Möbler
1 299 Kč
Více informací
Židle P016V přitahuje spojením polypropylenového sedadla s originálním bukovým základem umožňuje vytvářet dohromady perfektní...

Židle P016V přitahuje spojením polypropylenového sedadla s originálním bukovým základem umožňuje vytvářet dohromady perfektní mix designu s užitečností. P016V se dokonale prezentuje jak v obývacím pokoji, tak i v prostorech restauračně – kavárenských. Židle je dostupná v několika různých barevných variantách, zároveň také ve variantách polypropylenové i čalouněné, a na pěti různých základech.
Výška 80
Hloubka 39
Barva růžová
Délka 45
Dekor buk
Styl retro
Povrchová úprava mat
Materiál nohou buk Kvalitní a oblíbený produkt Židle P016V PP tmavě růžová/bílá jde koupit také tu umístěný v kategorii židle. Připravili jsme ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci!

Tento vynikající výrobek Židle P016V pp tmavě růžová/bílá od kvalitní značky Möbler jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Cenově vychází na 1 299 Kč.