Židle P018 RR PP mírně šedá inspirována rar

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a... více informací »
Židle P018 RR PP mírně šedá inspirována rar
Značka: Möbler
1 899 Kč
Více informací
Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a...

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a pohoupat se. Přesně taková je i P018RR – designová houpací židle inspirované RAR. Polypropylenová organicky tvarovaná skořepina s integrovanými područkami, kovová pochromovaná konstrukce a dřevěné houpací nohy doslova lákají k relaxaci a odpočinku. Nádhera této židle se skrývá v tom, že se hodí do jakékoliv domácnosti. Skvěle zapadne do interiérů mladších generací zařízených ve stylu retro nebo pop-art, rozumí si však i s minimalismem a klasikou.
Výška 69
Hloubka 44
Barva šedá
Délka 63
Materiál plast
Dekor chrom
Cena luxusní
Styl moderní Tento unikátní výrobek Židle P018 RR PP mírně šedá inspirována rar pořídíte aktuálně tady u nás umístěný v rubrice židle! Nyní můžete získat jiné kusy z této populární sekce za internetové ceny.

Hodně oblíbený produkt Židle P018 RR PP mírně šedá inspirována rar od značky s dlouholetou historií Möbler lze nakoupit momentálně na webu levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 899 Kč.