Židle P018 RR PP navy zelená inspirována rar

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a... více informací »
Židle P018 RR PP navy zelená inspirována rar
Značka: Möbler
1 899 Kč
Více informací
Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a...

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a pohoupat se. Přesně taková je i P018RR – designová houpací židle inspirované RAR. Polypropylenová organicky tvarovaná skořepina s integrovanými područkami, kovová pochromovaná konstrukce a dřevěné houpací nohy doslova lákají k relaxaci a odpočinku. Nádhera této židle se skrývá v tom, že se hodí do jakékoliv domácnosti. Skvěle zapadne do interiérů mladších generací zařízených ve stylu retro nebo pop-art, rozumí si však i s minimalismem a klasikou.
Výška 69
Hloubka 44
Barva zelená
Délka 63
Dekor chrom
Cena luxusní
Styl moderní
Povrchová úprava mat

Hodně oblíbený výrobek Židle P018 RR PP navy zelená inspirována rar od populárního výrobce Möbler je dostupný na našich stránkách teď levně! Cenově vychází na 1 899 Kč.