Židle P018 RR PP oceán modrá inspirována rar skluznice

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a... více informací »
Židle P018 RR PP oceán modrá inspirována rar skluznice
Značka: Möbler
1 899 Kč
Více informací
Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a...

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a pohoupat se. Přesně taková je i P018RR – designová houpací židle inspirované RAR. Polypropylenová organicky tvarovaná skořepina s integrovanými područkami, kovová pochromovaná konstrukce a dřevěné houpací nohy doslova lákají k relaxaci a odpočinku. Nádhera této židle se skrývá v tom, že se hodí do jakékoliv domácnosti. Skvěle zapadne do interiérů mladších generací zařízených ve stylu retro nebo pop-art, rozumí si však i s minimalismem a klasikou.
Výška 69
Hloubka 44
Barva modrá
Délka 63
Dekor chrom
Cena luxusní
Styl moderní
Barva tyrkysová Zcela unikátní produkt Židle P018 RR PP oceán modrá inspirována rar skluznice můžete najít bezprostředně tu na našich stránkách v populární sekci židle. Nyní získáte ještě ostatní produkty z této známé rubriky jednoduše online!

Hodně povedený kousek Židle P018 RR PP oceán modrá inspirována rar skluznice od známého dodavatele Möbler jde získat tady nyní ve výprodejové akci! Pouze nyní za 1 899 Kč.