Židle P018 RR PP oranžová inspirovaná RAR

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a... více informací »
Židle P018 RR PP oranžová inspirovaná RAR
Značka: Möbler
1 899 Kč
Více informací
Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a...

Houpací křesla a židle v sobě mají něco pozoruhodného – vždy, když nějakou vidíte, máte neodolatelnou huť ji vyzkoušet a pohoupat se. Přesně taková je i P018RR – designová houpací židle inspirované RAR. Polypropylenová organicky tvarovaná skořepina s integrovanými područkami, kovová pochromovaná konstrukce a dřevěné houpací nohy doslova lákají k relaxaci a odpočinku. Nádhera této židle se skrývá v tom, že se hodí do jakékoliv domácnosti. Skvěle zapadne do interiérů mladších generací zařízených ve stylu retro nebo pop-art, rozumí si však i s minimalismem a klasikou.
Výška 69
Hloubka 44
Barva oranžová
Délka 63
Materiál kov
Dekor chrom
Cena luxusní
Styl moderní Tento unikátní kus Židle P018 RR PP oranžová inspirovaná RAR je k získání právě tu na webu zařazený v sekci židle! Nyní si můžete pořídit nové produkty z této oblíbené sekce za extra cenu. Významný výrobce Möbler představuje špičkové zboží.

Tento zlevněný produkt Židle P018 RR PP oranžová inspirovaná rar od výrobce s dobrým jménem Möbler máte možnost najít nyní za nejnižší cenu! Nabídky od 1 899 Kč.