Židle RUSH DSW béžová/tmavá

Židle Rush DSW se skládá z lehkého a estetického polypropylenového sedadla, které je spojeno se základní konstrukcí. Konstrukce... více informací »
Židle RUSH DSW béžová/tmavá
Značka: Möbler
1 199 Kč
Více informací
Židle Rush DSW se skládá z lehkého a estetického polypropylenového sedadla, které je spojeno se základní konstrukcí. Konstrukce...

Židle Rush DSW se skládá z lehkého a estetického polypropylenového sedadla, které je spojeno se základní konstrukcí. Konstrukce je vyrobena z lehkého dřeva a jemných kovových trubek. Kónický tvar opěradla dodává nábytku osobitý vzhled. Sedadlo židle Rush DSW je dostupné v široké škále barev, díky kterým se nábytek hodí jak do jídelny, kuchyně, tak do teenage pokoje. Nábytek může být také zajímavým funkčním doplňkem restaurace nebo čekárny.
Výška 90
Hloubka 51
Barva béžová
Délka 46
Dekor buk
Styl retro
Povrchová úprava mat
Materiál nohou dřevo Hodně oblíbený produkt Židle RUSH DSW béžová/tmavá naleznete rovnou na našich stránkách v oblíbené sekci židle. Získejte ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí.

Tento zlevněný produkt Židle RUSH DSW béžová/tmavá od této skvělé značky Möbler jednoduše můžete najít zde skutečně levně! Výhodně za 1 199 Kč.