Židle RUSH DSW černá/tmavá

Židle Rush DSW se skládá z lehkého a estetického polypropylenového sedadla, které je spojeno se základní konstrukcí. Konstrukce... více informací »
Židle RUSH DSW černá/tmavá
Značka: Möbler
1 199 Kč
Více informací
Židle Rush DSW se skládá z lehkého a estetického polypropylenového sedadla, které je spojeno se základní konstrukcí. Konstrukce...

Židle Rush DSW se skládá z lehkého a estetického polypropylenového sedadla, které je spojeno se základní konstrukcí. Konstrukce je vyrobena z lehkého dřeva a jemných kovových trubek. Kónický tvar opěradla dodává nábytku osobitý vzhled. Sedadlo židle Rush DSW je dostupné v široké škále barev, díky kterým se nábytek hodí jak do jídelny, kuchyně, tak do teenage pokoje. Nábytek může být také zajímavým funkčním doplňkem restaurace nebo čekárny.
Výška 90
Hloubka 51
Barva černá
Délka 46
Dekor buk
Styl retro
Povrchová úprava mat
Materiál nohou dřevo
Velmi žádaný produkt Židle RUSH DSW černá/tmavá máte možnost získat také tady na našem webu zařazený v sekci židle! Nyní můžete najít unikátní výrobky z naší rubriky ve slevě. To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další kousky od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Židle RUSH DSW černá/tmavá od dodavatele zboží Möbler snadno pořídíte momentálně v naši nabídce za akční cenu. Ceny od 1 199 Kč.