Židle Surabaya černá

Křeslo Surabaya je mimořádně pohodlné křeslo vyrobené z černého polyratanu, ideální také na terasu a balkon. Technorattan je... více informací »
Židle Surabaya černá
Značka: Möbler
3 299 Kč
Více informací
Křeslo Surabaya je mimořádně pohodlné křeslo vyrobené z černého polyratanu, ideální také na terasu a balkon. Technorattan je...

Křeslo Surabaya je mimořádně pohodlné křeslo vyrobené z černého polyratanu, ideální také na terasu a balkon. Technorattan je jedním z nejoblíbenějších materiálů při výrobě zahradního nábytku. Ručně tkané, má zajímavé barevné schéma s jemným stínováním. Ratan Techn je výjimečně odolný vůči povětrnostním podmínkám a je ideální pro venkovní použití. Křeslo je nejen výjimečně odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, ale je také mimořádně funkční a pohodlné. Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitní oceli s práškovým nástřikem.
Hmotnost 5 kg
Rozměry balení 56x60x80cm
Max. 2 ks v krabici
Výška 80
Hloubka 59
Barva černá
Délka 48
Materiál ocel
Materiál technoratan
Materiál ratan
Výška sedu 45
Exkluzivní produkt Židle Surabaya černá je k dostání rovnou tady na našem webu umístěný v rubrice zahradní židle a křesla! Máme pro vás akční produkty z této kategorie za super cenu!

Tento unikátní výrobek Židle Surabaya černá od známého předního výrobce Möbler jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě za akční cenu. V současnosti pořídíte za cenu 3 299 Kč.