Židle Tulip Basic bílá/černý polštářek

Židle Tulip Basic je inspirována designem Tulip Chair, který navrhl v roce 1956 Eero Saarinen. Základna židle je vyrobena z plastu. Na... více informací »
Židle Tulip Basic bílá/černý polštářek
Značka: Möbler
3 499 Kč
Více informací
Židle Tulip Basic je inspirována designem Tulip Chair, který navrhl v roce 1956 Eero Saarinen. Základna židle je vyrobena z plastu. Na...

Židle Tulip Basic je inspirována designem Tulip Chair, který navrhl v roce 1956 Eero Saarinen. Základna židle je vyrobena z plastu. Na základně je namontováno plastové sedadlo. Součástí sady je černý sedák. Židle Tulip, křeslo Tulip a stůl Tulip tvoří rodinu produktů navržených společností Eero Saarinen se základnami na jedné noze naklápějícími se do středu. Prezentovaný produkt je inspirován designem Tulip Chair. Max. zatížení: 120 kg
Výška 81
Hloubka 50
Barva černá
Délka 47
Materiál plast
Barva bílá
Výška sedu 44

Tento exkluzivní produkt Židle Tulip Basic bílá/černý polštářek jde získat bez obtíží tu na webu umístěný v kategorii židle! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také více produktů od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Židle Tulip Basic bílá/černý polštářek od oblíbené značky Möbler k dostání v naší online nabídce pořád výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 499 Kč.