Zrcadlo Cubiko černé

Cubiko je moderní přístup k tradiční lékárničce a je zrcadlem a skříňkou navrženou tak, aby co nejlépe využila malý prostor.... více informací »
Zrcadlo Cubiko černé
Značka: Möbler
2 099 Kč
Více informací
Cubiko je moderní přístup k tradiční lékárničce a je zrcadlem a skříňkou navrženou tak, aby co nejlépe využila malý prostor....

Cubiko je moderní přístup k tradiční lékárničce a je zrcadlem a skříňkou navrženou tak, aby co nejlépe využila malý prostor. Za zrcadlem Cubiko jsou pohodlné odkládací police, které jsou snadno přístupné z jakékoli otevřené strany; což vám ušetří potíže s dveřmi, stejně jako u běžné sady koupelnových zrcátek. Perfektní doplněk do každé místnosti s omezeným úložným prostorem. Cubiko je vyroben z nerezové oceli s práškovým nástřikem, takže je ideální pro koupelny nebo jiné oblasti s vysokým provozem v domácnosti. Maximální zatížení celého zrcadla je 18 kg.
Rozměry balení: 14,1 x 7,1 x 25,75 cm
Hmotnost produktu: 2,6 kg
Výška 62
Hloubka 12,7
Barva černá
Délka 30
Materiál nerez
Materiál ocel


Tento vynikající produkt Zrcadlo Cubiko černé máte možnost najít právě tady na webu v populární kategorii zrcadla! Vyberte si skvělé kusy z této rubriky ve slevě!

Velmi žádaný kus Zrcadlo Cubiko černé od značky s dlouholetou historií Möbler jde pořídit právě zde za extra cenu. Nyní pořídíte od 2 099 Kč.