Zrcadlo Mira ořech L

Pokud hledáte moderní a příjemné zrcadlo, Mira může být dokonalým dekoračním prvkem pro váš domov. Toto kulaté zrcadlo má... více informací »
Zrcadlo Mira ořech L
Značka: Möbler
3 799 Kč
Více informací
Pokud hledáte moderní a příjemné zrcadlo, Mira může být dokonalým dekoračním prvkem pro váš domov. Toto kulaté zrcadlo má...

Pokud hledáte moderní a příjemné zrcadlo, Mira může být dokonalým dekoračním prvkem pro váš domov. Toto kulaté zrcadlo má kulatý dřevěný rám s teplým dřevěným obložením. Pokud chcete, aby místnost vypadala větší, zrcadlo dokonale odráží světlo po celé místnosti. Horní polovina tohoto kulatého zrcadla je bezrámová, takže vypadá lehce a nenápadně. Toto univerzální zrcadlo vypadá skvěle jako zrcadlo v hale, hale nebo v ložnici. Mira je také dokonalým dárkem pro kolaudaci.
Rozměry balení: 90 x 88 x 8 cm
Výška 80
Hloubka 3
Délka 84
Materiál dřevo
Materiál ořech

Kvalitní a levný produkt Zrcadlo Mira ořech L získáte právě zde na našem webu v populární sekci zrcadla. Nyní můžete koupit nové výrobky z této oblíbené sekce za super peníze! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový kus Zrcadlo Mira ořech L s pečetí kvality od značky Möbler můžete sehnat právě dnes za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 3 799 Kč.