Zrcadlo závěsné Godt

Zrcadlo Godt je kulaté zrcadlo v kovovém rámu lakované černě. Zrcadlo lze zavěsit na připevněný popruh. Popruh je vyrobený z... více informací »
Zrcadlo závěsné Godt
Značka: Möbler
899 Kč
Více informací
Zrcadlo Godt je kulaté zrcadlo v kovovém rámu lakované černě. Zrcadlo lze zavěsit na připevněný popruh. Popruh je vyrobený z...

Zrcadlo Godt je kulaté zrcadlo v kovovém rámu lakované černě. Zrcadlo lze zavěsit na připevněný popruh. Popruh je vyrobený z eko-kůže zdobené bílou nití, a má dvě přezky. Výška zavěšeného zrcadla je od 74 do 85 cm. Závisí to na nastavení popruhu.
Výška 50
Hloubka 3
Barva černá
Délka 50
Materiál kov
Materiál kůže
Materiál sklo
Barva bílá Tento levný produkt je k dostání v pohodě tady a teď na našem webu v rubrice zrcadla. Nyní získáte vyjímečné výrobky ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. Tato vyjímečná značka Möbler má v nabídce kvalitní výrobky Přesvědčte se! To není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Zrcadlo závěsné Godt od oblíbené značky se zárukou kvality Möbler můžete získat zrovna opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 899 Kč.